reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Xbox One S All Digital
Microsoft Xbox One S All Digital
Microsoft Xbox One S All Digital
Microsoft Xbox One S All Digital
Microsoft Xbox One S All Digital

Karşınızda yeni oyun konsolu Microsoft Xbox One S All Digital ve Avrupa fiyatı

Microsoft’un yeni Xbox modeli ortaya çıktı. İşte Microsoft Xbox One S All Digital ve hakkında bilinmesi gereken fiyat dahil tüm detaylar;

Uzun zamandır bilgileri gelen Microsoft Xbox One S All Digital, daha çok akıllı telefon sızıntıları ile tanıdığımız Roland Quandt tarafından sızdırıldı. Son haftalarda Türkiye’de yapılan “inanılmaz oyun zammı” ile gündeme Microsoft, yeni konsoluyla kutulu oyun altyapısını bir kenara bırakıyor. Adından da anlaşılabileceği üzere tamamen internetten indirilecek oyunlar ile kullanılabilecek yeni konsol, normal Xbox One S ile aynı tasarımı ve teknik detayları paylaşıyor. Beyaz renkte karşımıza çıkan model, Avrupa’da 1 TB depolama alanına sahip olacak deniyor. Biliyorsunuz artık çoğu kişi oyunlarını dijital olarak satın alıyor. Özellikle zaman zaman yapılan büyük avantajlar ya da ön siparişteki uygun fiyatlar nedeniyle sektörün geleceği dijitalde yer alıyor. Bu açıdan 2020 ya da 2021’de çıkacak yeni nesil oyun konsollarında da optik disk sürücünün yer alması beklenmiyor.

Microsoft Xbox One S All Digital
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft Xbox One S All Digital kaça satılacak?

Kutusundan Forza Horizon 3, Minecraft ve Sea of Thieves oyunları yüklü olarak çıkacak denilen All Digital, Roland Quandt’a göre Avrupa’da 230 euro fiyat etiketiye satılacak. Yeni bir konsol alacaklara normal One S’e göre aşırı olmasa da bir fiyat avantajı getirecek konsol, mevcut kullanıcılar içinse hiçbir anlam ifade etmiyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en büyük uçağı ilk uçuş testinde