reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Y3
Xiaomi Redmi Y3

Merak uyandıran Xiaomi Redmi Y3 için yeni detaylar

Resmi olarak 24 Nisan tarihinde lanse edilecek Xiaomi Redmi Y3 için yeni detaylar paylaşıldı. Modelin pil kapasitesi belli oldu.

Redmi Y2’den 7 ay sonra karşımıza Xiaomi Redmi Y3 çıkıyor. Merak beklenen telefon, son günlerde sürekli olarak 32 megapiksel ön kamerasıyla gündeme geliyor. Bu yüksek ihtimalle Samsung ISOCELL GD1 sensörlü ön kamerayı içerisinde alan çentikli bir tasarım üzerine kurulan telefon, yeni gelen bilgilere göre bünyesinde 4.000 mAh pil taşıyor. Y2 modeline 3.080 mAh pile koyan firma, Y3 ile çıtayı oldukça yükseltiyor. Bu pil sayesinde oldukça uzun bir kullanım ömrü sunması beklenen modelin, dikkat çeken renk seçenekleri de olacak gibi görünüyor. Telefonda gelen bilgilere göre geçişli renk seçenekleri kullanılıyor. Burada firmanın kullandığı “ışığa göre ciddi şekilde renk değiştiren gövdenin” tercih edilmiş olabileceği de söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi Redmi Y3

Xiaomi Redmi Y3 hakkında birçok detay gizemini koruyor

Resmi duyurusuna gerçekten çok az zaman kalan telefonun, bütçe dostu bir fiyat etiketiyle raflardaki yerini alması bekleniyor. Satışa çıktığı zaman firmanın en yüksek ön kamera çözünürlüğüne sahip modeli olacak telefon, ilk olarak sadece Hindistan pazarına özel olacak gibi duruyor. Ancak daha sonra global çıkışın da yapılacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni kablosuz kulaklık modeli