reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone XI iPhone XI Max

iPhone XI ve XI Max modellerinin tasarımını netleştiren sızıntı!

Yaz aylarının sonunda resmi olarak lanse edilmesi beklenen iPhone XI ve XI Max, yapılan bir sızıntı ile tasarımsal olarak netleşmiş gibi görünüyor.

2019 iPhone modelleri gündemden düşmüyor. Bu sefer modelleri karşımıza getiren ise Çin’den gelen iPhone XI ve XI Max kalıpları. Üretim için hazırlanan bu kalıplar, modellerin tasarımını hemen hemen netleştiriyor. Burada ilk olarak arka kamera modülü dikkat çekiyor. Görebileceğiniz üzere iki modelin de arkasında büyük bir üçlü kamera modülü yer alıyor. Daha önce hazırlanan yukarıdaki taslak tasarımlarda da gördüğümüz bu modülde, normal ile 2x zoom’a ek olarak ultra geniş açı kameranın yer alacağı biliniyor. Bu Sony imzalı sensör kullanan geniş açı kameranın 12 megapiksel çözünürlükte olduğu ve siyah kaplamaya sahip olacağı belirtiliyor. iPhone XI ve XI Max modellerinin ön kısmında ise yine Face ID’ye güç veren TrueDepth kamera sistemi için bırakılmış bir çentik bizleri karşılıyor. Geçtiğimiz günlerde konuşan Ming-Chi Kuo’ya göre modellerin çentiğindeki ön kamera 7 megapiksel seviyesinden 12 megapiksel seviyesine çıkış yapıyor. Söylendiği kadarıyla ön kamera 4 optikli yapıdan 5 optikli yapıya geçiyor. Bu sayede de çok daha iyi görüntü kalitesinin elde edileceği belirtiliyor.

Apple iPhone XI iPhone XI Max
Apple iPhone XI iPhone XI Max
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 iPhone modellerinin arka kamera sistemlerinden de bilgiler var

5,8 inç ve 6,5 inç OLED ekranlı yeni iPhone modellerine ek olarak firmadan yeni bir iPhone 8 modeli de geliyor deniyor. Ayrıca iPhone XR 2019 modeli de XI ailesiyle beraber tanıtılacak gibi duruyor. Bu modelde LCD yerine OLED ekran kullanılacağı dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Dikey olarak katlanan OLED modeli