reklamı kapat

POPÜLER

Breaking Bad

Breaking Bad mobil oyunu geliyor: Breaking Bad Criminal Elements

Televizyon dünyasının efsaneleri arasında yer alan Breaking Bad yakında mobil oyun dünyasını ele geçirmeye hazırlanıyor. Şaşırtıcı gelişme Vince Gilligan tarafından duyuruldu.

Hatırlarsanız bir süre önce Breaking Bad’in yeni bir film projesiyle karşımıza çıkmaya hazırlandığı ortaya çıkmıştı. Bu dönemde hikayenin kaldığı yerden devam etmeye hazırlandığı anlaşılmıştı. Aaron Paul’un Jesse Pinkman’ın geri dönebileceği hatta filmin tamamen onun etrafında şekillenebileceği konuşuluyordu. Henüz Breaking Bad filmine dair detaylar netlik kazanmış değil. Fakat bu efsanenin şimdi de mobil oyun dünyasına göz diktiği anlaşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre geliştirilen oyunun adı Breaking Bad: Criminal Elements olacak. Vince Gilligan tarafından duyurulan bu oyun FTX Games tarafından geliştiriliyor. Ücretsiz olarak indirilebilecek olan bu oyun yakından tanıdığımız karakterleri kontrol etmemize ve onları farklı bir açıdan görüp tanımamıza vesile olacak. Walter White, Jesse Pinkman, Gus Fring, Saul Goodman ve Mike Ehrmantraut oyunda karşımıza çıkacak karakterlerden sadece birkaçı olacak. Oyuncular kendi suç örgütlerini oluşturup geliştirme şansına sahip olacak. Böylece Heisenberg ile boy ölçüşmek mümkün olacak. Breaking Bad: Criminal Elements’ın bu sene içinde indirilmeye hazır hale gelmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Netflix’ten BreakingBad ve Black Mirror’ı buluşturan tanıtım