reklamı kapat

POPÜLER

Breaking Bad filmi

Breaking Bad filmiyle ilgili heyecan verici gelişme

Televizyonun en çok beğenilen dizilerinden Breaking Bad, yeni bir filmle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Filmle ilgili önemli bir bilgi ise su yüzüne çıktı.

Breaking Bad filmi duyurulduğundan bu yana hayranlar yerinde duramıyor. Hala resmi bir isme kavuşmayan filmin senaryosunu ve yönetmenliğini üstlenen Vince Gilligan da projeyle ilgili pek detay paylaşmıyor. Gilligan’ın dizinin de yapımcısı olduğunu hatırlatalım. Aaron Paul‘u başrole oturtan yeni filmle ilgili en önemli bilgilerden biri ise beklenmedik bir yerden geliyor. Better Call Saul yıldızı Bob Odenkirk, THR ile yaptığı röportajda paylaştığı bilgiyle filmle ilgili detaylara düşündüğümüzden de yakın olduğumuzu müjdeliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Breaking Bad filmi çekimleri tamamladı

Odenkirk filmle ilgili şunları söylüyor: “İnsanların bununla ilgili neleri bilip bilmediğini bilmiyorum. Ancak filmin çekiminin tamamlandığını bilmediğinize inanmakta zorlanıyorum. Bitirdiler. Yani ne demek istediğimi anlıyor musunuz? Bu nasıl bir sır olabilir? Ama bunu sır gibi saklamayı başardılar. Sır tutma konusunda inanılmaz bir iş çıkardılar.

Bu önemli bilginin şu ana kadar kimse tarafından paylaşılmamış olması ise hayli şaşırtıcı. Breaking Bad filminin çekimlerinin bitmiş olması demek çok yakında çok detaylı yeni haberler görebileceğimiz anlamına geliyor. Yapımın şu an hangi aşamasında oldukları ise net değil. Çekimler tamamlandıktan sonra hayli meşakkatli bir de düzenleme süreci bulunuyor bildiğiniz gibi. Hatta çoğu zaman bazı sahneleri yeniden çekmek dahi gerekebiliyor. Ancak Odenkirk’in de dediği gibi yapım ekibi sır tutma konusunda olağanüstü bir başarı gösterdiği için hemen 1 ay sonra beklenmedik bir fragman dahi görebiliriz.

Hikayeyle ilgili de bilgimiz tahmin edersiniz ki sınırlı. Ancak Aaron Paul’un karakteri Jesse’yi odağına oturtacak olan filmin Albuquerque kaçışıyla beraber daha çok sorun getireceğini biliyoruz. Filmin sinemalarla beraber benzer zamanlarda Netflix‘te yayınlanacağını da belirtelim. Breaking Bad filmi için planlanan gösterim tarihi ise 2020.

İlginizi çekebilir

Aaron Paul’un yeni filminden ilk fragman