reklamı kapat

POPÜLER

Breaking Bad yıldızı Aaron Paul yeni filminde kaçak bir suçluyu canlandırıyor: The Parts You Lose

Breaking Bad yıldızının yeni filminden ilk fragman [Video]

Breaking Bad yıldızı Aaron Paul, yeni filmi The Parts You Lose için geri sayımı başlattı. Aktör tehlikeli bir kaçak olarak filmde başrolü üstleniyor.

Şimdilerde Westworld 3. sezondaki rolüyle gündemde olan Breaking Bad yıldızı Aaron Paul, yılı indie bir suç filmiyle kapatmaya hazırlanıyor. The Parts You Lose filminde başrolü üstlenen oyuncu soyguna karışan bir karakteri canlandırıyor. Güney Dakota’da geçen hikayede, fragmanı 3 hafta önce gerçekleşen bir soygunla açıyoruz. Soyguna karışan 5 kişiden 4’ü tutuklanırken, Paul’un karakteri kaçmayı başarıyor. Şimdilik ismi açıklanmayan bu kaçak karaktere yardım ise hiç beklenmedik bir yerden geliyor. Wesley isimli işitme bozukluğu olan küçük bir çocuk, kaçak suçluyu saklıyor. Filmde Wesley’i Danny Murphy canlandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Breaking Bad yıldızından suç filmi

Wesley, Paul’un karakterini saklamanın yanı sıra ona dışarıdan yardım da sağlıyor. Yaralı olan kaçak suçlunun iyileşmesine yardımcı olan Wesley için işler polis güçleri kapılarını çalınca karışmaya başlıyor. Suçlu ile arasındaki bağı güçlendiren küçük çocuk günün sonunda bir seçim yapmak zorunda kalıyor. Indie filmin yönetmenliğini Christopher Cantwell üstleniyor. The Parts You Lose filminde Paul’a Mary Elizabeth Winstead, Scoot McNairy, Darcy Fehr ve Stefanie Wiens eşlik ediyor. Breaking Bad yıldızı oyunculuğun yanı sıra filmin yapımcılığını da üstleniyor. Herhangi bir festivalde gösterimi yapılmamış olan film 4 Ekim‘de vizyondaki yerini alacak. Fragmanın gidişatından ortalama bir suç filmiyle karşı karşıyayız gibi görünüyor. Yayınlanan fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.