reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon 1. bölüm için dizi yaratıcısından ilk ipucu

Lucifer 5. sezon bölümlerini Netflix kütüphanesinde görmek için sabırsızlanıyoruz. Bunu bilen dizi yaratıcısı Ildy Modrovich de hayranlar için küçük bir bilmece bırakıyor.

Netflix kütüphanesinin böylesine büyük bir sabırsızlıkla beklenen az sayısında dizi sezonundan biri olan Lucifer 5. sezon, hayranların karşısına çıkmak için hazırlıkları sürdürüyor. Dizinin yaratıcısı Ildy Modrovich‘in ise aklına hayranları oyalayacak yepyeni bir oyun gelmiş durumda. Ancak yaratıcının bıraktığı ipucuna geçmeden önce neden böyle bir şey yaptığını açıklayalım. Geçtiğimiz günlerde Modrovich Twitter üzerinden tek bir U harfi paylaşarak ortalığı birbirine katmıştı. Hayranlar bunun dizi ile ilgili bir ipucu olduğunu düşünerek bir anda ortalığı teorilere boğmuşlardı. Sonrasında Modrovich, bunun yanlışlıkla atılmış bir tweet olduğunu açıklamış ancak bu süreçte çok eğlendiğini belirtmişti. “Gelecekte daha gizemli tweetler atacağım.demeyi de ihmal etmemişti. İşte tüm bunların hemen ardından o gizemli tweet geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon 1. bölümün isminin baş harfleri

Modrovich yeni tweetinde bize ilk bölümün isminin baş harflerini veriyor. “Pekala… İşte gerçek bir gizem: 501’in baş harfleri R.S.D.G. Tahminleri alalım?” diyen Modrovich, teori fitilini de ateşliyor. Sadece Twitter’da değil Reddit‘te de hayranlar bu harflerin ne anlama gelebileceğini tartışıyor. Bir Reddit kullanıcısı ise tahmin yaparken dikkat edilmesi gereken önemli bir noktayı hatırlatıyor. Dizinin bölümlerinin başlıkları kelime değişmeksizin dizide cümle olarak yer alıyor. Bu bilgi tahmin üretmeye ne kadar yardımcı olur bilemiyoruz ancak doğru tahminin dizi içinden bir kesit vereceği kesin. Modrovich şimdilik kimseyi doğrulamadı. Ancak böyle küçük bilmecelere başladığımıza göre yakında daha detaylı paylaşımlar da görebiliriz. Şimdilik bölüm ismi gizemini korurken Modrovich’in tweet’inin altındaki tahminlere göz atabilirsiniz.

Lucifer 5. sezon içinse net bir çıkış tarihi yok. Ancak 2020’nin ikinci yarısında diziyi Netflix kütüphanesinde görmeyi umuyoruz. Yeni sezon gelene kadar diğer tüm bölümlere buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Eylül 2019 ajandası