reklamı kapat

POPÜLER

Marvel’ın yeni dizisi Inhumans’ın ilk fragmanı gün yüzüne çıktı [Video]

Beyaz perdeye uyarlanan her hikayeyle büyük ilgi çeken Marvel‘ın yeni bir dizi hazırlığında olduğunu geçtiğimiz kasım ayında duyurmuştuk. Sonunda Marvel’s Inhumans‘tan ilk tanıtım izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Hatırlayacağınız üzere Inhumans’ın aslında sinema filmi olarak seyircilerle buluşması planlanıyordu. Proje Marvel Sinematik Evreni‘nin 3. Faz (Phase 3) yapımları arasında yer alıyordu. Daha sonra bu proje listede çıkartıldı. Daha sonra da mini dizi formunda televizyona geleceği duyuruldu.

Paylaşılan ilk bilgilere bakılırsa Inhumans’ın hikayesi Black Bolt ve kraliyet ailesinin etrafında şekilleniyor. İnsanlardan kopuk bir şekilde yaşayan Inhumanlar darbeyle karşı karşıya gelecek. Darbeden dolayı parçalanan kraliyet ailesi ise canlarını zor kurtarmış olacak. Kendilerini Hawaii‘de bulan bu ailenin üyeleri insanlarla iletişim kurmaya başlayacak. Böylece asıl amaçlarının farkına varacaklar.

Tam ismi Marvel’s Inhumans olan dizinin oyuncu kadrosu Anson Mount, Iwan Rheon, Serinda Swan, Ken Leung, Eme Ikwuakor, Isabelle Cornish, Mike Moh ve Sonya Balmores gibi isimlerden oluşuyor. Öz kardeşine darbe girişiminde bulunan Maximus karakterine Game of Thrones ile tanınan Iwan Rheon hayat veriyor.

Inhumans’ın ilk sezonu 26 Eylül’de ekrana gelmeye başlayacak. Dizi ondan önce ilk iki bölümüyle IMAX sinemalarda izleyici karşısına çıkacak. Bu özel gösterimler 1 Eylül‘de gerçekleştirilecek. Onların macerası daha sonra ABC ekranlarında devam edecek.

YORUMLAR