reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’dan silinmiş Guardians of the Galaxy sahnesi [Video]

Bu senenin en çok konuşulan filmi olan Avengers Infinity War‘un silinmiş sahneleri sonunda gün yüzüne çıkmaya başladı. Paylaşılan ilk sahnede Guardians of the Galaxy ekibini görüyoruz. Ekip kendi arasında kavga ederken önemli mesajları kaçırıyor.

Marvel‘ın bu seneki bombası şüphesiz Avengers Infinity War oldu. Sevilen tüm kahramanları bir araya getiren film o kadar kalabalıktı ki pek çok karakterin ilk kez tanışmasına şahit olduk. Bunlardan biri de Guardians of the Galaxy ekibiydi. Onların Avengers üyelerinin bir kısmıyla buluşmasına ve Thanos‘a karşı birlikte mücadele vermesine şahit olmuştuk. İnternete düşen silinmiş sahnelerden ilkinde de Guardians of the Galaxy’i görüyoruz. Peter Quill ve Drax gemide beklerken kendi aralarında kavga etmeye başlıyor. Drax’ın müzik aletini almasıyla iş tartışmaya dönüşür gibi oluyor. Fakat Mantis’in yanıp sönen sarı ışığı fark etmesiyle her şey önemsiz bir hal alıyor. Çünkü sarı ışık gelen gizli mesajlara işaret ediyor. Böylece Peter Quill Gamora‘nın ölmediğini Nebula‘nın mesajıyla öğrenip harekete geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Infinity War‘dan çıkartılan ve işlevsel olarak pek de önemli olmayan bu sahneyi haberimizin girişinde bulabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde diğer kesilen sahnelerin de gün yüzüne çıkacağını tahmin ediyoruz.