reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War silinmiş sahneleriyle şaşırtacak

Daha şimdiden senenin en çok izlenen filmi olmasını beklediğimiz Avengers Infinity War bizleri beyaz perde dışında da şaşırtmayı başaracak. Filmin yönetmenleri silinmiş sahne sayısıyla çizgi roman sevenleri fazlasıyla mutlu edecek gibi görünüyor.

Hollywood filmlerinin temel amacı gişe başarısı elde etmek olsa da, DVD ve Blu-ray satışları da ciddi bir kazanç kapısı. Bu sebeple filmler planlanırken çıkartılacağı en baştan beri bilinen pek çok sahne çekiliyor. Ardından bunlar DVD ve Blu-ray’e bonus sahne olarak ekleniyor. Fakat Marvel, Avengers Infinity War ile birlikte silinmiş sahnelere de yeni bir soluk getirecek gibi görünüyor. Filmin yönetmenliğini üstlenen Anthony ve Joe Russo, Londra’da Digital Spy’a konuştu. Bizleri bol bol silinmiş sahnenin beklediğini açıkladılar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Captain America Winter Soldier ve Captain America Civil War’un oldukça katı bir senaryosu vardı. Bu yüzden ekstra sahneler çekmek pek mümkün olmadı. Fakat Infinity War’da çok fazla karakter var. Biz de doğaçlama yardımıyla bu fırsatı değerlendirmek istedik. Karakterler arasındaki yeni uyum işimize yaradı.”

“Tüm bu karakterler ilk kez aynı perdeyi paylaştı. Biz de görüntülerle biraz oynamak istedik. Bu yüzden DVD’ler için iahane görüntüler çıktığına inanıyoruz.”

Sanıyorum ki Avengers Infinity War’dan daha fazla sahne izlemeye hayır diyecek izleyici yoktur. O yüzden şimdiden kendilerine teşekkür ediyoruz.

İlgili video

Avengers Infinity War kamera arkası