reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’un kamera arkasındaki eğlenceli anlar [Video]

Avengers Infinity War‘un rüzgarı tam dinecek gibi olurken filmin yeni kamera arkası görüntüleri izleyicilerle paylaşıldı. Bu keyifli videoda oyuncuların yüzünü güldüren hatalar yer alıyor.

Aslına bakarsanız Avengers Infinity War’un kamera arkasından pek çok görüntü internete düştü. Bunların büyük bir kısmı filmin görsel efektlerinin nasıl hazırlandığına odaklanıyordu. Thanos‘un beyaz perdeye taşınma biçimi, Wakanda Savaşı’nın çekilmesi ve Thanos’la Hulk mücadelesi gibi pek çok önemli sahnenin nasıl çekildiğini çoktan gördük. Fakat en fazla dikkat çeken her zaman setteki keyifli anlar oluyor. Oyuncuların defalarca yanlış söylediği replikler veya kahkahalarına engel olamadıkları o anları izlemek ayrı bir keyif. Ağustos ayında Avengers Infinity War‘un Blu-ray versiyonunun çıkmasıyla birlikte silinmiş sahnelerin teker teker gün yüzüne çıkmasını bekliyoruz. Toplamda on dakikalık kesilmiş sahne olduğu söyleniyor. Bunların arasında Guardians of the Galaxy‘nin Knowhere macerası, Ruh taşı arayışı ve Tony Stark‘ın şoförü Happy yer alıyor. Bunun yanında Marvel’ın en büyük kötüsü olarak tanımlanan Thanos’a yakında bakış, Titan’daki ve Wakanda’daki mücadelelerin kamera arkasını da göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Infinity War’un Blu-ray versiyonu 14 Ağustos‘ta satışa çıkacak. Bu tarihi beklemeden internete düşen kamera arkası görüntülerini haberimizin girişindeki videoda görebilirsiniz.