reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War finalinin Thanos’ta bıraktığı hasar

Avengers Infinity War‘un finalinde amacına ulaşan Thanos bu işten paçayı yara almadan sıyırmadı. Aksine aldığı kararın onda kalıcı bir hasar bıraktığı ortaya çıktı.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Thanos tüm film boyunca aynı şeyi amaçladı. Altı Sonsuzluk Taşı‘nı toplamak, hepsini bir araya getirmek ve onların gücünü evrendeki tüm canlıların yarısını yok etmek için kullanmak. Fakat böyle bir karar beraberinde pek çok ağır bedeli de birlikte getiriyor. Aslına bakarsanız Thanos’un yaralandığı Avengers Infinity War‘da Sonsuzluk Taşları’nı kullandığı sahneden belli oluyordu. Thor’un saldırısını savurmayı başarsa da eldivenin takılı olduğu kolun yara aldığı ortadaydı. Fakat bunun geçici mi yoksa kalıcı mı olduğunu bilmiyorduk. Avengers Infinity War’un yönetmenlerinden Joe Russo’nun açıklaması ise durumu netleştirdi.

“O sahnede Thanos’un koluna yakından bakın. Altı Sonsuzluk Taşı’nın çektiği yoğun bir güç var. Bu da Thanos’u net bir şekilde yaralıyor. Üstelik bu kalıcı bir hasar bırakıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklamadan anlıyoruz ki Avengers 4‘te kolunu istediği gibi kullanamayan, evrenin yarısını silerken kendisi de hasar alan bir Thanos göreceğiz. Bu durum onun Avengers ile mücadelesini nasıl etkileyecek bilmiyoruz. Fakat aldığı bu devasa kararın onu bu kadar doğrudan etkilemiş olması dikkate değer.

İlginizi çekebilir

Avengers Infinity War’dan silinmiş Guardians of the Galaxy sahnesi