reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S4

Samsung Galaxy Tab S4’ün en önemli detayı belli oldu

Samsung‘un gelişmiş özelliklere sahip yeni Android tablet modeli Galaxy Tab S4, bugün en önemli detayıyla gündeme geldi. 

Advertisement

Samsung Galaxy Tab S4 hakkında elimizde aşağıda görebileceğiniz üzere birçok bilgi bulunuyor. Android tablet pazarına can vermesi beklenen ürün, yeni bilgilere göre 1 Ağustos tarihinde düzenlenecek özel bir etkinlikte tanıtılacak. Önceleri 9 Ağustos tarihinde Galaxy Note 9 ile beraber geleceği iddia edilen tablet, daha önce karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Bakıldığı zaman da bu tercih çok mantıklı görünüyor. Çünkü gözler doğal olarak Galaxy Note 9 üzerinde bulunuyor. Tabletin o etkinlikte tanıtılması, ciddi şekilde geri planda kalmasına neden olur deniyor. Artık tabletlere eskisi kadar ilgi duyulmuyor. Bu yüzden tüm gözlerin Tab S4 üzerine yöneltilmesi için 1 Ağustos çok daha uygun duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S4’ün teknik detayları nasıl?

16:10 en boy oranına sahip 10,5 inç bir Super AMOLED ekran üzerine kurulan tablet, burada 2560X1600 piksel çözünürlük sunuyor. Gücünü Snapdragon 835‘ten ve 4 GB LPDDR4X RAM‘den alan ürün, 64 GB dahili depolamaya sahip. Bluetooth 5.0, GPS ve Wi-Fi 802.11 ac teknolojilerini beraberinde getiren tablet, arkasında 13 megapiksel önünde ise 8 megapiksel kamera taşıyor. Bünyesinde USB 3.1 portu bulunan Samsung Galaxy Tab S4, kutusundan Android 8.1 Oreo ile çıkıyor. Tam 7.300 mAh pil ile yolda bulunan model, AKG imzalı ses sistemiyle fark yaratıyor. Bir parmak izi sensörüne sahip olmayan modelin, bunun yerine yüz tanımayı kullanacağı söyleniyor.

İlgili Video

Şirketten yeni reklam