reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S4

Samsung Galaxy Tab S4 hakkında lansman tarihi dahil dikkat çeken son bilgiler

Samsung‘un üzerinde çalıştığı tablet modeli Galaxy Tab S4 için yeni bilgiler var. Bu bilgiler ile modelin lansman tarihi de ortaya çıkmış durumda.

Geçtiğimiz haftalarda Wi-Fi Alliance ve Geekbench’te görünen Samsung Galaxy Tab S4, iPad karşısında büyük bir yenilgi alan Android tablet pazarı için büyük önem arz ediyor. Hem teknik hem de tasarımsal açıdan en üst seviyede yer alacağı söylenen model, eğer bir değişiklik olmaz ise ağustos ayında resmi olarak lanse ediliyor. Siyah ve gri olmak üzere iki farklı renk seçeneğinin olacağı da ortaya çıkan model, ciddi bir görüntü sergileyecek gibi duruyor. Burada daha canlı renklerin sunulmayacak olması aslında kötü görünüyor. Modelin en güçlü olduğu yanı ise teknik detayları. Iris tarama ve DeX desteği ile geleceği bilinen Galaxy Tab S4, kutudan Android 8.1 ile çıkıyor ve gücünü Snapdragon 835 işlemci ve 4 GB RAM‘den alıyor. 10.5 inç boyutundaki ekranında 1600×2560 piksel çözünürlük sunan tablet, hep söylendiği kadarıyla oldukça ince çerçeveler ile geliyor. 64 GB dahili depolaması bulunan Tab S4, arkasında 12 megapiksel, önünde ise 7 megapiksel kamera taşıyor. LTE bağlantı desteğinin olduğu da belirtilen üst düzey tabletin, sadece WiFi bağlantıya sahip bir versiyonu da bulunuyor. 16:10 en boyu oranı üzerine kurulacak tablet, tam dört adet hoparlör ile geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2018) de geliyor

10,1 inç ekranı olacağı haricinde bir detayı bulunmayan tablet, bazı marketlere Galaxy Tab A2 XL olarak da gelebilir deniyor.

İlgili Video

Apple’ın en yeni iPad modeli