reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S4

Ortaya çıkan ilk resmi görseliyle gelişmiş tablet “Samsung Galaxy Tab S4”

Samsung‘un hakkında birçok bilgi yayımlanan yeni tablet modeli Galaxy Tab S4, bugün ilk resmi görseliyle karşımıza çıktı.

Samsung Galaxy Tab S4, şirketin Apple’ın iPad ile hakim olduğu tablet pazarındaki yeni oyuncusu. Yakın zamanda resmi olarak lanse edilmesi beklenen Android tablet, bugün ilk defa resmi basın görseliyle gündeme geldi. İlk defa gördüğümüz tablet, genel olarak büyük bir sürpriz yaratmıyor. Eşit boyuttaki çerçeveleri yeterince ince olan model, ilginç olarak ön yüzünde herhangi bir fiziksel ya da sanal buton taşımıyor. Parmak izi sensörü olmadan geleceği görülen cihaz, bunun yerine yüz ya da Iris tarama kullanacak gibi görünüyor. Bu yüzde100 giriş güvenliği sunulmayacağı anlamına geliyor. Ancak tablet için çok da büyük sorun oluşturması beklenmiyor. Apple’ın ise yeni iPad Pro’ya TrueDepth temelli Face ID sistemini koyması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S4

Samsung Galaxy Tab S4’ün beklenen özellikleri neler?

DeX desteği ile geleceği bilinen Galaxy Tab S4, kutudan Android 8.1 ile çıkıyor ve gücünü Snapdragon 835 işlemci ve 4 GB RAM‘den alıyor. 10.5 inç boyutundaki ekranında 1600×2560 piksel çözünürlük sunan tablet, hep söylendiği kadarıyla oldukça ince çerçeveler ile geliyor. 64 GB dahili depolaması bulunan Tab S4, arkasında 12 megapiksel, önünde ise 7 megapiksel kamera taşıyor. LTE bağlantı desteğinin olduğu da belirtilen üst düzey tabletin, sadece WiFi bağlantıya sahip bir versiyonu da bulunuyor. 16:10 en boyu oranı üzerine kurulacak tablet, tam dört adet hoparlör ile geliyor. Burada AKG’nın imzası bulunuyor.

İlgili Video

Karşı taraftaki en yeni rakip