reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy Tab S4

Merakla beklenen Samsung Galaxy Tab S4’ün basın fotoğrafı sızdı

Samsung Galaxy Tab S3 geçtiğimiz yıl piyasaya sunulduğunda 2017 yılının en iyi Android’li tableti olarak karşımıza çıkmıştı. Galaxy Tab S3’ün ardından geliştirilmeye başlanan Samsung Galaxy Tab S4 de teknoloji dünyası tarafından dört gözle bekleniyor.

Sızıntılarıyla ün yapmış bir isim olan Evan Blass namıdiğer evleaks, Galaxy Tab S4’ün fotoğrafını paylaştı. Galaxy Tab S3 ile birlikte gelen kalemden farklı görünen yeni S Pen’le geleceği konuşulan kalemin işlevselliğinin geliştirildiği ifade ediliyor.

DeX desteği ile geleceği bilinen Galaxy Tab S4, kutudan Android 8.1 ile çıkıyor ve gücünü Snapdragon 835 işlemci ve 4 GB RAM‘den alıyor. 10.5 inç boyutundaki ekranında 2.560 x 1.600 piksel çözünürlük sunan tablet, hep söylendiği kadarıyla oldukça ince çerçeveler ile geliyor. 64 GB dahili depolaması bulunan Tab S4, arkasında 12 megapiksel, önünde ise 7 megapiksel kamera taşıyor. LTE bağlantı desteğinin olduğu da belirtilen üst düzey tabletin, sadece Wi-Fi bağlantıya sahip bir versiyonu da bulunuyor. 16:10 en boyu oranı üzerine kurulacak tablet, tam dört adet hoparlör ile geliyor. Burada AKG’nın imzası bulunuyor.

Galaxy Tab S4 ne zaman tanıtılacak?

Samsung’un yeni tableti Galaxy Tab S4, 31 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek IFA Fuarı‘nda tanıtılması bekleniyor.