reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy Tab S4

Merakla beklenen Samsung Galaxy Tab S4’e dikkat çekici özellik geliyor

Üst segment akıllı telefonlarında iris tarayıcıya yer veren Samsung, yüz tanıma özelliğini Galaxy Tab S4 için de kullanıma sunabilir.

Gelen son bilgilere göre tablette Galaxy S9’da olduğu gibi yüz tanıma ve akıllı tarama özellikleri yer alacak. Akıllı tarama, yüz tanıma ile göz taramayı bir araya getiren yeni bir teknoloji olarak karşımıza çıkmıştı. Bu teknoloji düşük ışıkta bile tabletin kilidini kolayca açacağa benziyor. Yüz tanıma ile göz taramasını bir araya getiren teknoloji ile tablete erişmenin kolayca mümkün olacağı ifade ediliyor. Yüz tanımanın zor olduğu koşullarda, göz tarama devreye giriyor (ya da tam tersi oluyor).

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Tab S3 ile birlikte gelen kalemden farklı görünen yeni S Pen’le geleceği konuşulan kalemin işlevselliğinin geliştirildiği ifade ediliyor. DeX desteği ile geleceği bilinen Galaxy Tab S4, kutudan Android 8.1 ile çıkıyor ve gücünü Snapdragon 835 işlemci ve 4 GB RAM‘den alıyor. 10.5 inç boyutundaki ekranında 2.560 x 1.600 piksel çözünürlük sunan tablet, hep söylendiği kadarıyla oldukça ince çerçeveler ile geliyor. 64 GB dahili depolaması bulunan Tab S4, arkasında 12 megapiksel, önünde ise 7 megapiksel kamera taşıyor. LTE bağlantı desteğinin olduğu da belirtilen üst düzey tabletin, sadece Wi-Fi bağlantıya sahip bir versiyonu da bulunuyor. 16:10 en boyu oranı üzerine kurulacak tablet, tam dört adet hoparlör ile geliyor.

Galaxy Tab S4 ne zaman gün ışığına çıkacak?

Galaxy Tab S4 ne zaman tanıtılacak? Samsung’un yeni tableti Galaxy Tab S4, 31 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek IFA Fuarı‘nda tanıtılması bekleniyor.

İlgili Video

Uygun fiyatlı en yeni Apple iPad modeli