reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Honor

Heyecan dorukta; Honor’dan “devrimsel bir akıllı telefon teknolojisi” daha geliyor!

Huawei ve alt markası Honor, yeni bir devrimsel akıllı telefon teknolojisi daha tanıtmaya hazırlanıyor. Peki bu sefer ne geliyor?

Advertisement

Biliyorsunuz Huawei ve Honor son dönemde sürekli olarak devrimsel GPU Turbo teknolojisiyle gündeme geliyor. GPU Turbo, bilmeyenler için direkt olarak grafik performansına odaklanıyor. Bildiğimiz kadarıyla bu teknoloji ile telefonların grafik işlem gücü tam yüzde 60 artıyor, enerji harcaması ise yüzde 30 oranında azalıyor. Bu teknolojiye sahip ilk model olan orta seviye Honor Play, söylendiği kadarıyla birçok amiral gemisini dahi geçebiliyor. Kirin işlemciler üzerine kurulan bu altyapı, büyük merak uyandırıyor. Yeni karşımıza çıkan devimsel teknoloji ise direkt olarak “yapay zeka” üzerine kuruluyor. Henüz tam olarak detaylanmıyor ancak teknolojinin önümüzdeki hafta tanıtılması bekleniyor. Genel performansı ciddi oranda arttırmaya yönelik olduğu tahmin edilen teknoloji, şu an gerçekten büyük merak uyandırıyor. Yapay zeka tarafına çok büyük arge yapan ikili, alanın son dönemdeki en yenilikçi isimleri olarak nitelendiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Honor

Şirketten Honor Note 10 modeli yolda

Telefona gücünü Kirin 970‘in vereceği belirtiliyor. 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile alınabilecek telefon, söylendiği kadarıyla GPU Turbo teknolojisini de taşıyor. Bünyesinde 6.000 mAh kapasitesinde bir pil olacağı söylenen Note 10, arkasında 16 megapiksel çiftli kamera sistemi taşıyor. Görüntüleme tarafında yapay zekadan yararlanan model, söylendiği kadarıyla hızlı şarj desteğine de getiriyor.

İlgili Video

Teknolojiyi alacak üç arka kameralı P20 Pro