reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen

Volkswagen’den ticari araç modellerine cazip fırsat

Volkswagen Ticari Araç, uygulamaya aldığı yeni kampanyasında Caddy, Transporter Pick-up ve Amarok modellerinde sınırlı sayıda araç için cazip fırsatlar sunuyor.

Volkswagen Ticari Araç, müşterilerinin beklentilerine uygun hizmet ve ödeme seçenekleri sunmaya devam ediyor. 15 Ağustos tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında Volkswagen Ticari Araç’ın Caddy, Transporter Pick-up ve Amarok modellerinin belirli versiyonlarında yüzde 15’e varan özel indirimler sunuluyor.

Öne çıkan detaylar

Bu kampanya kapsamında 2018 model Caddy 1.0 litre TSI 102 PS modelinde 12 bin TL’ye, Transporter Pick-up 2.0 litre TDI modellerinde 15 bin TL’ye varan indirim sunuluyor. Amarok Highline 3.0 litre V6 TDI 204 PS manuel vitesli modeli 28 bin TL’ye varan indirim fırsatı ile satın alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fakat cazip fırsatlar bunlarla sınırlı değil. Kampanya kapsamındaki diğer modellerde uygulanan indirim oranları hakkında bilgi almak için Volkswagen Yetkili Satıcıları ile iletişime geçilmesi gerekiyor. Öte yandan elinizi çabuk tutmak da olduköa önemli çünkü kampanya yalnızca sınırlı sayıda araç için geçerli.

İlginizi çekebilir

Tamamen elektrikli Volkswagen I.D. R’ın tarihi “Pikes Peak” rekoru