reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Ant-Man and the The Wasp Captain America

Ant-Man and the The Wasp’tan çıkartılan Captain America sürprizi

Temmuz ayının başında vizyona giren Ant-Man and the The Wasp Avengers 4 ile bağlanarak büyük heyecan uyandırmıştı. Şimdi bu filmde yer alacak Captain America sürprizinin son anda çıkartıldığı ortaya çıktı.

Bu sene seyrettiğimiz son Marvel filmi olan Ant-Man and the The Wasp temelde kendi hikayesine odaklanmayı tercih etti. Filmin ilk bonus sahnesi dışında Avengers Infinity War ve Avengers 4 ile direkt bir bağlantısı bulunmuyordu. Buna rağmen film boyunca adını sık sık duyduğumuz biri vardı. O da Captain America’ydı. Scott Lang’in Captain America Civil War‘da tanıştığı Steve Rogers’ın yanında yer alması başına iş açılmasına neden olmuştu. Buna rağmen Ant-Man and the The Wasp’ın çekimleri devam ederken filmde kısa bir süreliğine Captain America‘nın da görülmesi bekleniyordu. Filmin yönetmeni Peyton Reed bu dönemdeki planları Radio Times‘a anlattı.

“Projenin başında Captain America Civil War’daki meşhur dövüş sahnesini yeniden canlandırmayı düşünüyorduk. Hikaye her şeye kendi hayal gücünü katıyor. Bu mücadeleyi de farklı şekilde hayal edecekti. Captain America’nın beyzbol sopasıyla Ant-Man’i ileri fırlattığını görecektik.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nedendir bilinmez, daha sonra bu sürpriz fikri rafa kalktı. Marvel böyle ufak bir sahne için büyük prodüksiyonlara girmemeyi tercih etmemiş olabilir, bilemiyoruz.

İlgili video

Avengers Infinity War Gag Reel