reklamı kapat

POPÜLER

MEdiaPad T3 7

Huawei MediaPad ailesi zarafet ve tasarımı birleştiriyor

Huawei, tablet modelleri MediaPad T3 7 ve MediaPad T3 10’u Türkiye’de satışa çıkardı. Android tabletler kullanıcılara yeni bir çalışma alanı sunuyor.

Akıllı telefon modelleriyle tüm dikkatleri üzerine çeken Huawei, MediaPad tablet ailesinin iki yeni üyesini de ürün gamına ekliyor. MediaPad T3 7 ve MediaPad T3 10 olarak adlandırılan bu modellerden MediaPad T3 7, yüksek performanslı dört çekirdekli işlemci içeren ve 3G, 2G ve Wi-Fi veri bağlantılarını destekleyen 7 inçlik bir tablet bilgisayar özelliği taşıyor. MediaPad T3 7, ultra ince ve hafif metal gövdesinde 1024×600 piksel IPS ekranla geliyor. Cihaz hafif gövdesi sayesinde taşınabilirliği artırarak başta ev, iş, okul olmak üzere hemen her yerde sağlam bir kişisel bilgisayar ve eğlence cihazı olarak öne çıkıyor.

Dünya daha parlak

Gelelim MediaPad T3 10 modelinin sunduklarına. 9,6 inç ekranı ile canlı ve etkileyici renkler yansıtan tablet, tek parçadan oluşan alüminyum kasa ile geliyor. Tasarımlarında kullanıcı konforunu ve memnuniyetini ön planda tutan Huawei, MediaPad T3 10 ile “yorulan gözler” için bir çözüm sunuyor. Özel düşük ışık ve göz konforu modu sunan tablet, göz yorgunluğu ve görsel tükenmişliği azaltıyor.

MediaPad T3 10 modeli, kısa pil ömrü sunan tabletleri de rafa kaldırıyor. Uzun pil ömrü ile dikkat çeken tablet, ihtiyacınız olan araçlara ihtiyacınız olduğu sürece erişmenizi sağlıyor.

Doğaya duyarlı kullanıcı dostu tasarım

Android 7.0 işletim sistemiyle gelen MediaPad T3 10, Huawei’nin EMUI 5.1 arayüzünü kuşanmış olarak geliyor. Kolay ve akıcı bir kullanım sunan arayüz, sezgisel etkileşim için tasarlanıyor.

Tamamen özelleştirilebilir kullanıcı modlarına sahip olan tablet, çocukların da güvenle kullanabileceği bir model olarak öne çıkıyor. Belirli kullanıcılar için bazı fonksiyonları kapatabiliyor, kullanılabilir fonksiyonları kontrol edebiliyorsunuz. Böylelikle ailenin her bir bireyine özel bir kullanım alanı oluşturulabiliyor.