reklamı kapat

POPÜLER

Asphalt 9

Asphalt 9: Legends’ı bekleyenlere sevindirici haber [Video]

Yarış tutkunlarının merakla beklediği Asphalt 9: Legends nihayet indirmeye sunuldu.Asphalt 8: Airborne’un başarısını sürdüren yapımda Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi meşhur üreticilerin imzasını taşıyan birçok model yer alıyor.

Gerçek otomobillerin karşımıza çıktığı oyunda grafikler tüm dikkati üstüne çekiyor. Konsol deneyimini avuçlarda sunan oyunda grafiklerden etkileneceğinizi belirtelim. 50 adet lisanslı aracın yer aldığı Asphalt 9: Legends’ta modifiye yapmak da mümkün. Ayrıca jantlar ile fren kaliperlerinin renklerini seçerek ve karbon parçalar ekleyerek araçlar kişiselleştirilebiliyor. 70’den fazla pistin bulunduğu oyunda frene iki kez dokunulduğunda araç 360 derece dönebiliyor. Eğlenceyi farklı bir boyuta taşıyan oyunda 60’tan fazla sezon ve 800’den fazla yarış bulunuyor. Dünya serisi çok oyunculu modunda farklı liglerde 1 ila 7 oyuncuya karşı gerçek zamanlı yarışlara katılarak eğlence daha fazla artırılabiliyor. Yenilikçi Touch Drive kontrol sisteminin de karşımıza çıktığı oyunda Asphalt serisinde bir ilk olan Kulüp özelliği de var. Kulüp özelliğiyle kafa dengi oyunculardan oluşan bir topluluk yaratılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asphalt 9, yarış deneyimine yepyeni soluk getiriyor

Oyunun iOS ve Android versiyonlarını haberin devamındaki linkler üzerinden indirebilirsiniz. Bu arada unutmadan söyleyelim. Oyun ücretsiz olarak indirmeye sunulmuş durumda. Oyun içinde ekstra içerikler için ücret ödemeniz gerektiğini de belirtelim.

Video