reklamı kapat

POPÜLER

A11 Bionic

A11 Bionic işlemcili iPhone X’un performansını gözler önüne seren reklam [İzle]

Apple, yeni iPhone ile ilgili çalışmalarını sürdüredursun bir taraftan da iPhone X’un reklam çalışmalarına devam ediyor.

Özellikle telefondaki portre ışığı, Face ID ve kamera yeteneklerine odaklanan reklamlar paylaşan Apple, şimdi de telefonun gücünü gözler önüne seren yeni bir video yayınladı. Yayınlanan videoda telefonda kullanılan A11 Bionic işlemcisinin performansı gözler önüne seriliyor. Reklam, işlemcinin özellikle oyunlarda ve AR uygulamalarındaki başarısını ortaya koyuyor.

iPhone’un 10. yıl dönümünü iPhone X modeliyle kutlayan Apple, her iPhone modelinde olduğu gibi yine dikkat çekici bir ürüne imza atıyor. Telefona bakıldığında göze çarpan en önemli detay çerçevesiz ekranı ve ana ekran tuşunun kaldırılmış olması. Tüm iPhone modellerinde gördüğümüz ana ekran tuşu yeni modelle elvada diyor. Touch ID’nin yerine Face ID isimli yüz tanıma sisteminin tercih edildiği telefon, güvenlikte yeni bir dönemi başlatıyor. Apple’ın belirttiğine göre Face ID sistemi, düşük ışıkta dahi sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Yüzünüzü algılayabilen Face ID, şapka veya gözlük takılması durumunda dahi kullanıcıların yüzlerini algılayabiliyor. Face ID, ön kamera, nokta projektör, kızılötesi kamera gibi özelliklerden yararlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone X’un Türkiye’deki satış fiyatı ne kadar?

iPhone X’un 64 GB’lık versiyonunun fiyatı 7.499 TL, 256 GB’lık versiyonunun fiyatı ise 8.599 TL.

Video