reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12

iPhone 12’nin dayanıklılığını gözler önüne seren reklam yayında [Video]

Apple, iPhone 12 için yeni bir televizyon reklamı paylaştı. Paylaşılan reklamda yeni modelin dayanıklı gövdesine dikkat çekiliyor.

Bilindiği üzere Apple, iPhone 12 ailesiyle birlikte yeni bir tasarım anlayışına geçmişti. Ceramic Shield adı verilen teknoloji sayesinde yeni modeller önceki modellere kıyasla dört kat daha dayanıklı bir gövdeye sahip. Bir mutfakta yapılan çekimde telefonun zorlu koşullara karşı dayanıklılığı gözler önüne seriliyor. Model aynı zamanda IP68 sertifikasına da sahip. Telefon bu sayede 6 metre derinlikte 30 dakika boyunca çalışabiliyor. iPhone 12 bu sayede yağmurlu havalarda da rahatlıkla kullanılabiliyor.

6,1 inç boyutunda Super Retina XDR OLED ekranın tercih edildiği telefonda 2.532 x 1.172 piksel çözünürlük değeri kullanılıyor. Telefon True Tone teknolojisine de destek veriyor. True Tone, beyaz dengesini ayarlayarak ekrandaki görüntülerin daha doğal görünmesini sağlıyor. Pro ailesinde olduğu gibi iPhone 12 modeli de gücünü A14 Bionic’ten alıyor. 6,1 inç boyutunda Super Retina XDR OLED ekranın tercih edildiği telefonda 2.532 x 1.172 piksel çözünürlük değeri kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 performansıyla fark yaratıyor

Telefon True Tone teknolojisine de destek veriyor. True Tone, beyaz dengesini ayarlayarak ekrandaki görüntülerin daha doğal görünmesini sağlıyor. Pro ailesinde olduğu gibi 12 modeli de gücünü A14 Bionic’ten alıyor. Telefon için hazırlanan yeni reklamı haberin girişinden izleyebilirsiniz.