reklamı kapat

POPÜLER

Asphalt 9

Yarış oyunu tutkunlarına müjdeli haber [Video]

Yarış oyunu tutkunlarının merakla beklediği Asphalt serisinin son oyunu Asphalt 9: Legends indirmeye sunuldu. Henüz Türkiye’deki App Store’da yer almasa da şu anda Filipinler’deki App Store üzerinden yayınlanan uygulamanın Android için de henüz indirmeye sunulmadığını belirtmekte yarar var.

Ücretsiz olarak yayınlanan yarış oyunu, Asphalt 8’in başarısını sürdürmeyi amaçlıyor. Eğlenceli oynanış yapısı ve grafikleriyle dikkatleri üstüne çeken oyunda 60 sezon yer alıyor. 800’ün üzerinde yarıştan oluşan oyunda araçlar modifiye edilebiliyor. Bugatti, Lamborghini ve McLaren gibi süper spor otomobillerinin yer aldığı Asphalt 9: Legends’ta Touch Drive adı verilen bir özellik bulunuyor. Touch Drive sayesinde oyuncular oyunu daha kolay kontrol edebiliyor. Çevrimiçi oyun desteğine de sahip olan oyunun boyutu ise 1.4 GB. Daha önceki bölümlerde olduğu gibi yine oyuncuları ekran başına kilitleyecek olan oyunun tanıtım videosunu haberin devamından izleyebilirsiniz.

Oyun şu anda nasıl indirilebiliyor?

Şu anda iOS platformu için kullanıcıların beğenisine sunulan oyunu Ayarlar- İsminiz- iTunes ve App Store’a girip Ülke/Bölge seçeceğinden Filipinler’i seçerek indirebilirsiniz. Oyunu indirmeyi düşünüyorsanız Apple Music aboneliği olan kullanıcıların müzik servisini iptal etmeleri gerektiğini de söyleyelim. Oyunun Android platformu için ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Video