reklamı kapat

POPÜLER

Huawei

Huawei MediaPad T3 10 ve T3 7’nin Türkiye satış fiyatı belli oldu

Huawei yüksek ürün kalitesini uygun fiyat seçeneğiyle birleştirdiği yeni MediaPad T3 10 ve T3 7 tablet modellerini Türk tüketicilerinin beğenisine sunuyor. Yeni bütçe dostu tabletler sahip olduğu teknik özelliklerle kullanıcılarına günlük yaşamda büyük bir dijital konfor ve geliştirilmiş kullanım deneyimi vadediyor.

Huawei MediaPad T3 10 ile MediaPad T3 7 tabletler kullanıcılara yazılım ve donanım entegrasyonunun en iyi avantajlarını sunuyor. Kullanıcılara daha fazla kişiselleştirme seçeneği sunan Android Nougat 7 işletim sistemine sahip olan MediaPad T3 10, Huawei’nin kendi geliştirdiği arayüzü EMUI 5.1’e entegre biçimde çalışıyor. EMUI arayüzü, kullanıcı davranışlarını ezberleyerek tabletin performansını kullanıcısına göre yeniden düzenliyor. Bu otomatik öğrenme işlevi kullanıcıya pek çok avantaj sağlarken, ürünün pil ömrünü de uzatıyor. Böylece beklenmedik anlarda şarj bitmesi gibi talihsizlikler yaşama ihtimali azalıyor. Görsel bir güzellik ve dokunma deneyimi sunan MediaPad T3 7 ise, 6.1 mm‘lik inceliğindeki çerçeve tasarımı ve capcanlı 7 inç ekranı sayesinde daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MediaPad T3 10’un tavsiye edilen satış fiyatı 899 TL olarak açıklandı. MediaPad T3 7 ise 549 TL‘den alıcı bulmaya hazırlanıyır.  Bu iki tablet ilk etapta Teknosa mağazalarında kullanıcıların beğenisine sunulacak.