reklamı kapat

POPÜLER

Huawei

Çocuklara güvenli ve yaratıcı deneyimler yaşatan tablet: Huawei MediaPad T3

Huawei, MediaPad T3 tablet serisi için özel olarak tasarlanmış Kids Corner (Çocuk Modu), küçükler için arkadaşça ve eğlenceli bir kullanıcı deneyimi yaratıyor.

1Bu mod, zaman sınırlaması dahil olmak üzere çocukların hangi içeriklere, medyaya ve işlevselliğe erişebildiğini tam olarak kontrol etmeye imkan tanıyor. Tableti tuvale dönüştüren çizim moduyla çocukların hayal gücüne katkı sağlamak mümkün. Çoklu fırçalar ve fotoğraf fonksiyonları ile birlikte çok sayıdaki renk seçeneği yer alıyor. Varsayılan olarak Kids Corner uygulaması dahilinde ses kaydetme, resim çekme, çizim yapma veya kaydedilmiş içeriği görüntüleme seçenekleri bulunuyor. Uygulamadan çıkılması için bir PIN kodu gerekiyor. Bu PIN kodu koruması ile çocukların uygulamadan çıkmamaları ve erişmemeleri gereken bir içeriği görüntülememeleri veya uygulamayı kullanmamaları sağlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MediaPad T3 10’ün Türkiye satış fiyatı ne kadar?

Huawei MediaPad T3 10 tavsiye edilen 899 TL ve Huawei MediaPad T3 7 ise tavsiye edilen 549 TL satış fiyatlarıyla ilk etapta Teknosa mağazalarında tüketiciler ile buluşuyor.

İlgili Video

Üç arka kameralı P20 Pro