reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Avengers Endgame yönetmenlerinin orijinal Black Widow planı

Avengers Endgame yönetmenlerinin filme dair sessizliğini bozmasıyla birlikte Marvel dünyasında Black Widow karakterine dair planların çok farklı olduğu ortaya çıktı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’de kendini feda eden kahramanlardan biri de Black Widow‘du. Onun macerası ruh taşını elde etme mücadelesi sırasında son buldu. Ondan önce de Avengers ekibini dünyada koordine eden isme dönüşmüş durumdaydı. Fakat Avengers Endgame yönetmenlerinin Natasha Romanoff ile ilgili çok farklı planları olduğu gün yüzüne çıktı. Bu planları yönetmenlerden Anthony Russo şöyle ifade ediyor.

Orijinal Black Widow planı

“Konuştuğumuz pek çok şey vardı. Üstelik bu oldukça derinlik gerektiren bir hikayeydi. Öyle ki bu fikri toparlayıp filme eklemek oldukça zordu. Buna rağmen bir süre değerlendirdiğimiz farklı bir Black Widow planı vardı. Thanos’un parmak şıklatmasından sonra çocukların bir kısmının annesiz ve babasız kalacağı ortadaydı. Bu da dünya genelinde yetim kalan çok fazla çocuk olduğu anlamına geliyor. Avengers Endgame planlamasının başlarında Black Widow’un Washington DC’deki yetim çocuklarla ilgilenen organizasyonun başında yer almasını planlıyorduk. Beş sene boyunca onun uğraşı bu olacaktı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklamayla Natasha’nın beş senelik süreci nasıl geçirdiğini öğreniyoruz ancak onun kendisini yine feda edip etmeyeceğine dair herhangi bir detay bulunmuyor. Buna rağmen Black Widow’un yetim çocuklarla ilgileniyor olması aslında çok güzel bir fikirmiş diyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi