reklamı kapat

POPÜLER

iPhone Xs

Derinlik denetimi özelliğini hedef alan yeni iPhone reklamı yayında [Video]

Apple, bokeh özelliğini iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR modellerinde daha da iddialı hale getirilmişti.

Apple, yeni modellerde geliştirdiği bu özelliğe dikkat çeken yeni bir video paylaştı. Videoda Derinlik Denetimi hakkında detaylar kullanıcılara sunuluyor. Derinlik denetimi sayesinde kullanıcılar portre modunda çektikleri fotoğrafları daha sonrasında istedikleri diyafram ayarına getirebiliyor. Bu sayede arka plan istenilen şekilde flulaşıyor.

Kamera performansında da geliştirmeler sunan yeni modelde bir önceki modelde olduğu gibi 12 megapiksel çözünürlüğünde çift kamera yer alıyor. F/1.8 diyaframlı 12 megapiksel kameraya F/2.4 diyaframlı 12 megapiksel kamera eşlik ediyor. Her iki kamerada da optik görüntü sabitleme özelliğinin yer aldığını belirtelim. Düşük ışıkta A12 işlemcisinin de yardımıyla selefine kıyasla daha başarılı fotoğraflar çekebilen telefon saniyede 60 kare 4K video kaydına destek veriyor. Telefonda bununla birlikte 512 GB’lık depolama kapasitesi de sunuyor. Cihazın depolama seçenekleri arasında 64 GB ve 256 GB’ın da yer aldığını söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni modelin Türkiye satış fiyatı ne kadar?

Ufak ekranlı modelin  Türkiye başlangıç fiyatı 9.899 TL, büyük ekranlı modelin Türkiye başlangıç fiyatı ise 10.799 TL. Apple’ın bu yıl yeni iPhone modelleriyle kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. Eylül ayında lansman gerçekleştirmesini beklediğimiz Apple, yeni modellerde çok daha güçlü özellikleri kullanıcılara sunacak.

İlgili video