reklamı kapat

POPÜLER

Chris Hemsworth Men in Black

Yeni Men In Black filmi için Chris Hemsworth’ten açıklama

Mart ayında Men in Black‘in beyaz perdeye dönerken hangi iki ismi başrole oturtacağını sizlerle paylaşmıştık. O isimlerden biri olan Chris Hemsworth filmle ilgili yeni detaylar paylaşıyor.

Yeniden çekilen filmler kervanına katılan Men in Black, başrollerinde Chris Hemsworth ve Tessa Thompson ile dönmeye hazırlanıyor. Thor: Ragnarok filminde de beraber çalışan ikilinin Men in Black performansı ise şimdiden merakla bekleniyor. Sony’nin seriyi “yeni nesil genç ajanlarla” genişletme planlarını izleyeceğimiz filmde Hemsworth ve Thampson, Tommy Lee Jones ve Will Smith ikilisinin başarısını yakalayabilecek mi bu da bambaşka bir merak unsuru. Ancak filmle ilgili açıklamalarda bulunan Hemsworth çok eğlenceli bir filme imza atmak için ellerinden geleni yaptıklarını kaydediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

men in black

“Senaryo üzerinde çalışmalar başladı”

Avengers: Infinity War’un galasında Variety‘nin sorularını yanıtlayan Hemsworth, “Şu aralar senaryo üzerinde çalışıyoruz.” diyor. Ünlü oyuncunun açıklamasının devamı ise şu şekilde “Filmin tıpkı önceki filmlerde olduğu gibi mizah açısından zengin olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bu da elbette başarması zorlayıcı bir görev. Bu yüzden eğlenceli ve efsanevi bir film için canla başla çalışıyoruz. Önceki filmlerden farklı hissettirmesi için, filmdeki mekanları da değiştiriyoruz. Gelecek yeni filmde farklı şehirler hatta ülkeler dahi görebilirsiniz.

Filmin senaryosunu ise Iron Man ve Punisher: War Zone senaristleri Art Marcum ve Matt Holloway yazıyor. Yapımcılığını Steven Spielberg’ün üstlendiği filmde yönetmen koltuğuna ise F. Gary Gray oturuyor. Filmin 14 Haziran 2019‘da vizyona girmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Men in Black (1997) fragmanı