reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame fragmanındaki Iron Man detayı

Avengers Infinity War’dan bu yana Avengers Endgame hakkında sayısız teori üretiliyor. Bu teorilerden en meşhur olanı son tanıtımla birlikte çok daha güçlü bir hal aldı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Avengers Endgame’e dair en meşhur teori zaman yolculuğu teorisi. Kahramanlarımızın bir şekilde zamanda geçmişe gideceği ve Thanos’u zamanında durdurmaya çalışacağı tahmin ediliyor. Bunun Iron Man’in teknolojisi ve Ant-Man’in kuantum evreni bilgisiyle mümkün olabileceği düşünülüyor. Sette çekilen pek çok fotoğraf bu teorinin dayanağı olarak kullanılıyor. Marvel stüdyolarının paylaştığı son Avengers Endgame tanıtımındaki ufak bir Iron Man detayı ise dikkatlerden kaçmıyor.

Normalde Tony Stark’ın belli bir tarzı bulunuyor. Fakat yukarıdaki iki fotoğrafa baktığımızda Tony’nin saçlarında önemli bir değişim dikkat çekiyor. Hem kesimde ciddi bir değişiklik söz konusu, hem de saçlarının sarasında sarı geçişler bulunuyor. Bu da onu biraz daha olgun gösteriyor. Tony Stark’ı bu saçlarla sadece iki kez gördük, o anları da yukarıdaki karelerde görüyorsunuz. Birinde onu Avengers ekibinin kuantum kostümleri içinde görüyoruz. Diğerindeyse Captain America ile mücadeleye hazırlanıyor ve “bana güveniyor musun?” diye soruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kahramanlarımızın aradan geçen zamanın ardından zaman yolculuğunu yapmanın bir yolunu bulduğu düşünülüyor. Bu süreçte Tony biraz daha olgunlaşıyor ve saç rengiyle tarzı değişiyor. Kostümlü sahnede geçmişe gitmeye hazırlanıyor gibi duruyor. Diğerinde ise zaman yolculuğu çoktan gerçekleşmiş olabilir. Siz tüm bu teoriler hakkında ne düşünüyorsunuz? Tahminlerin gerçek olma ihtimali var mı?

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı