reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Chris Pratt’ın Avengers 4’ün finalini anlattığı rol arkadaşı

Avengers Infinity War‘un ardından Marvel sevenlerin Avengers 4 bekleyişi devam ediyor. Her geçen gün farklı bir iddia veya açıklama gündeme geliyor. Bu defa Chris Pratt herkesin merak ettiği filmin finalini paylaştığı rol arkadaşını açıkladı.

Chris Pratt, Marvel Sinematik Evreni‘ne katıldığından beri Hollywood’un aranan isimlerinden biri oldu. Rol aldığı büyük yapımların arasında Jurassic World serisi de yer alıyor. Sevilen oyuncu geçtiğimiz haftalarda vizyona giren filmi tanıtmak için farklı programlara katılıyor. Bunlardan biri de SiriusXM oldu. Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard ne kadar yakın arkadaş olduklarını Avengers 4 üzerinden anlattı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bildiğiniz gibi Marvel stüdyoları büyük bir gizlilikle çalışıyor. Bir şeylerin sızdırılmaması, oyuncuların açıklamalarıyla her şeyi mahvetmemesi için gizlilik sözleşmeleri imzalanıyor. Yani ağzınızdan kaçan her kelimenin tazminat davası olarak geri dönmesi mümkün hale geliyor. Chris Pratt bu anlaşmayı imzalarken bir istisna talebinde bulunduğunu açıkladı. Onun sözlerine bakılırsa Jurassic World serisinden rol arkadaşı Bryce Dallas Howard, Avengers 4’e dair en merak edilen gerçekleri biliyor! İsmi bile gizlenen dördüncü Avengers filminin finalini bilmek nasıl bir his, merak ediyoruz açıkçası. O finali görmek için bizim 11 ay daha beklememiz gerekecek!

İlginizi çekebilir

Ant-Man and the Wasp tanıtımı