reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War Chris Pratt

Chris Pratt’tan Avengers Infinity War ve Peter Quill itirafı

Avengers Infinity War izleyicilerinin en çok tepki gösterdiği karakterlerden biri Peter Quill olmuştu. Bu karaktere hayat veren Chris Pratt ise hayranlar hak verdiğini itiraf etti.

Chris Pratt hayranlara hak veriyor

Kısaca hatırlatmak gerekirse Avengers Infinity War’da kahramanlarımızın Titan’daki mücadelesi Peter Quill yüzünden başarısız olmuştu. Avengers tam Thanos’un elindeki Sonsuzluk Eldiveni’ni çıkartmak üzereyken Gamora’nın öldüğünü fark edip sinirle Thanos’a saldırmıştı. Bu da planın başarısızlıkla sonuçlanmasına neden olmuştu. Bu durumdan çıkan dev titan daha sonra Wakanda’ya gelip son Sonsuzluk Taşı’nı aldı ve amacına ulaştı. İşte bu süreçten ötürü en fazla suçlanan karakter Peter Quill. Görünen o ki Chris Pratt da hayranlara hak veriyor. Sevilen oyuncu geçtiğimiz günlerde Digital Spya konuştu. Star-Lord hakkında şu sözleri sarf etti:

“Bana sorarsanız Marvel hayranları haklı. Star-Lord konusunda ben de tıpkı izleyiciler gibi hissediyorum. Fakat gelecekte yaşanacaklara dair bildiğim şeyler var. Avengers Endgame vizyona girdiğinde izleyicilerin şaşkına döneceğini düşünüyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Star-Lord’un Avengers Infinity War’daki hareketlerinin Avengers Endgame açısından önemli olduğunu herkes biliyor. Buna rağmen Chris Pratt izleyicilere hak verdiğini söyleyerek sempati puanlarını topluyor. Bakalım Endgame’de ne gibi şaşırtıcı gelişmeler yaşanacak.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı