reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame Captain America

Avengers Endgame fragmanındaki Captain America detayı

Avengers Endgame için paylaşılan yeni tanıtımda yer alan Captain America detayı filmde yaşanacaklara dair ufak da olsa fikir sahibi olmamızı sağlıyor.

Avengers Infinity War’un ardından herkesin gözü Avengers Endgame’de. Marvel stüdyoları ise bilinçli olarak olabildiğince az görüntü ve detay paylaşıyor. Bu da ortaya çıkan her yeni görüntünün en ufak detayına kadar incelenmesine detay oluyor. Geçtiğimiz günlerde Super Bowl 2019 vesilesiyle paylaşılan Avengers Endgame tanıtımında ise dikkat çeken bir Captain America detayı yer alıyor.

Fragmanda sadece bir saniyeliğine Captain America’nın ellerini görüyoruz. Bu sahnede Steve Rogers’ın elinde orijinal kalkanı yer alıyor. Onu tersten görsek de, şekli sayesinde orijinal kalkan olduğunu anlıyoruz. Captain America kalkanı sol koluna sabitlemeye çalışıyor. Buradan anlıyoruz ki kahramanımız orijinal kostümüne geri dönüyor. Onun Avengers Infinity War’daki Nomad günleri böylece son buluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aynı anlarda Captain America ellerinin titremesiyle öne çıkıyor. Bunun nedenini henüz bilmiyoruz. Marvel hayranları bu konuda ikiye ayrılmış durumda. Hayranların bir kısmı Steve Rogers’ın Thanos’a kafa tutarken sakatlandığını düşünüyor. Bir kısmı ise bunun anın heyecanından veya savaş sonrası stres bozukluğundan kaynaklandığını iddia ediyor. Bunlardan hangisinin doğru olduğu ise 26 Nisan’da ortaya çıkacak.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı