reklamı kapat

POPÜLER

avengers infinity war

Avengers Infinity War setinden neşe dolu fotoğraf

Şimdilerde hepimiz Avengers 4‘e odaklanmış olsak da, Avengers Infinity War’un vizyona macerası devam ediyor. 2 milyar dolar gişe hasılatı elde eden film kamera arkasından yeni bir görüntüyle karşımıza çıkıyor.

On sene boyunca seyrettiğimiz Marvel filmlerini göz önünde bulundurursak Avengers Infinity War bunlar içinde en üzücü olanıydı diyebiliriz. Daha en başından biliyoruz ki Thanos evrenin yarısını yok ederek bir denge sağlamak istiyordu. Finalde tüm Sonsuzluk Taşları‘nın ele geçirmesiyle bu amacına ulaştı. Evrenin yarısıyla birlikte sevdiğimiz kahramanlara da veda etmek zorunda kaldık. Filmde komik anlar ve espriler yer alsa da, aklımızda bu üzücü kısım yer etti.

Avengers Infinity War’un setinden paylaşılan fotoğraf ise bu havanın tam tersini yansıtıyor. Tahminen Wakanda Savaşı sırasında çekilen fotoğrafta yönetmenlerin yanı sıra Chris Evans ve Chris Hemsworth‘ü kostümleriyle görüyoruz. Joe ve Anthony Russo’nun yanında neşeyle gülümsüyorlar. Onları bu kadar güldürenin ne olduğunu ise bilmiyoruz. Fakat bu kareden anlıyoruz ki filmin oldukça ağır bir yanı olsa da, ekip sette oldukça keyifli zaman geçirmiş.  Bakalım merakla beklediğimiz Avengers 4’ün setinden de benzer neşe dolu fotoğraflar görebilecek miyiz?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili video

Avengers: Infinity War kamera arkası