reklamı kapat

POPÜLER

thanos avengers

Avengers 4 yönetmenleri Thanos meselesini açıklığa kavuşturdu

Avengers Infinity War finaliyle kafalarda bir sürü soru işareti yarattı. Bunlardan biri de Thanos‘un başarılı olmasının ardından emeklilik için hangi gezegene gittiği hakkındaydı. Avengers 4’ün de yönetmenliğini üstlenen Russo kardeşler bu durumu açıklığa kavuşturdu.

Hemen Avengers Infinity War’un finaline geri dönelim ve başarılı olan Thanos’un neler yaptığını anımsayalım. Hatırlarsanız Thanos evrenin yarısını yok ettikten sonra Wakanda’dan hızla uzaklaştı. Ardından filmin sonunda onu Titan‘ı andıran bir gezegende tek başına gördük. Hayal ettiği emeklilik hayatını yaşamaya hazır bir halde duruyordu. Fakat onun tam olarak nerede olduğunu öğrenememiştik. Hatta Titan gezegeni olduğuna dair pek çok teori ortaya atılmıştı. Tüm bu karmaşaya son veren Avengers Infinity War’un yönetmenleri oldu. Geçtiğimiz günlerde Collider’ın düzenlediği soru cevap etkinliğine katılan Russo kardeşler Thanos’un finalde göründüğü gezegen hakkında şu sözleri sarf etti: “Thanos’un gittiği o gezegeni Titan 2 ismiyle anıyorduk. Fakat bunun bir anlamı yok. Thanos’un yeni yuvasını Titan 2 olarak andığını sanmıyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onların bu sözlerinden anlıyoruz ki Thanos‘un emekliliği için gittiği yer Titan değil. Kimsenin, Avengers’ın kendini bulamayacağı yeni bir gezegene yerleştiği ve burada sadece bir hayat sürmeyi planladığını anlıyoruz.

İlginizi çekebilir

Captain Marvel’ın 2. fragmanı