reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War Thanos The Simpsons ziyareti

Thanos’un “tozu dumana katan” The Simpsons ziyareti [İzle]

Avengers: Infinity War filminin ardından Thanos, yarım kalan “evrenin yarısını yok etme” işlemine The Simpsons‘da devam ediyor.

Avengers: Infinity War filminin sonunda tüm taşları toplayarak tek bir parmak şıklatmasıyla evrenin yarısını toza çeviren Thanos, henüz emekliliğe ayrılmaya hazır değil. Kahramanların bir kısmının toza dönüşmesinin kısa süre içinde internette viral olmasının ardından, Thanos şimdi de The Simpsons’ta boy gösteriyor. Animation on FOX kanalının paylaştığı Simpsons açılışında Thanos aileyi ziyarete geliyor. Maggie’nin emziğini Sonsuzluk Eldiveni’ne takan kötümüz, Maggie hariç tüm aileyi toza dönüştürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Simpsons 30. sezonla devam ediyor

Şimdilerde bir rekora imza atan 30. sezon bölümlerini yayınlayan The Simpsons geçmişte de pek çok Marvel karakterine ev sahipliği yapmıştı. Popüler kültürden referanslarla dolup taşan yapımın Thanos göndermesini bu kadar geç yapması ise asıl şaşırtıcı detay gibi görünüyor.

Thanos’u ise tekrar görebilmek için 26 Nisan’a kadar beklememiz gerekecek. Avengers Endgame filminde boy gösterecek olan karakterin, gelecek savaşta nasıl kararlar alacağı merak konusu. Pek çok kahramanın “toza” dönüştüğü de göz önüne alınınca, kahramanlarımızın imkansız bir problemin içinden çıkması gerekecek. Öte yandan Russo kardeşler, Endgame’de Thanos’un amacına ulaşmış bambaşka bir karakter olarak karşımıza çıkacağını belirtmişti.

Avengers: Infinity War sonrası Thanos’un aileyi toza dönüştürdüğü videoya haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.