reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat

Beklenen gün geldi! 2020 Volkswagen Passat ve öne çıkan özellikleri

Volkswagen uzun zamandır dedikodusu konuşulan yeni Passat’ı Detroit Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkardı.

Kuzey Amerika pazarı için tanıtılan 2020 model Volkswagen Passat, yeni tasarımı ve yeni teknolojileriyle fark yaratıyor. 2020 Passat, 2019 yılında satışa sunulan kardeşi Jetta’dan izler taşıyor. Selefine kıyasla daha net bir dış tasarıma sahip olan otomobilde daha sportif bir görünüm için pürüzlü çizgiler ve kenarlar kullanılıyor. Genişletilmiş bir ızgaraya ve standart ince LED farların tercih edildiği otomobilin arkasında da ince LED kuyruk lambalar bulunuyor. 17 inçlik jantların standart olarak sunulduğu otomobili 18 veya 19 inç jantlarla da satın almak pek tabii mümkün.

Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat

Daha önce de belirtildiği gibi, yeni Passat, daha önce olduğu gibi turboşarjlı 2.0 litre hacimli ve dört silindirli TSI motordan güç alıyor. 174 beygir güç üreten otomobildeki tork değeri 249 Nm’den 280 Nm’ye yükselmiş durumda. 6 ileri otomatik şanzımanlı yeni Passat’ta gösterge panelinin ve bilgi eğlence sisteminin yeniden tasarlandığını belirtmekte yarar var. Otomobilde dört renk seçeneğiyle kumaş, V-Tex (suni deri) ve Nappa deri koltuklar sunuluyor. Ön ve arka ısıtmalı koltuklar, çift bölgeli otomatik klima kontrolü, yağmur algılayıcı ön cam silecekleri, elektrikli katlanır ısıtmalı yan aynalar ve adaptif viraj farları yeni Passat’ta sunulan diğer yenilikler arasında. Bilgi-eğlence sistemindeki en büyük değişiklik ise cam kaplı yeni bir görünüm olarak karşımıza çıkıyor. Otomobil Apple CarPlay, Android Auto ve MirrorLink dahil olmak üzere çeşitli servislere destek veriyor. Fender imzalı ses sistemiyle yüksek ses performansı sergileyen otomobilde ileri çarpışma uyarısı, kör nokta izleme, yaya izlemeli ön otomatik acil frenleme ve arka trafik uyarısı standart olarak geliyor. Adaptif cruise kontrol sistemi, şerit tutma yardımı ve park direksiyon asistanı isteğe bağlı olarak sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Volkswagen Passat ne zaman satışa sunulacak?

İlk sevkiyatı bu yılın yaz ayların başlayacak yeni Volkswagen Passat’ın bu yılın sonunda dünya genelinde satışa sunulması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Volkswagen T-Cross