reklamı kapat

POPÜLER

Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp’ın en büyük gizemi açığa çıktı

Avengers 4 öncesinde vizyona girecek olan Ant-Man and the Wasp fazlasıyla merak ediliyor. Vizyona girmesine az bir zaman kala filme dair en önemli detaylardan biri ortaya çıktı.

Hepimiz biliyoruz ki Ant-Man and the Wasp, Avengers 4 öncesi büyük öneme sahip. Filmin geneli olmasa da, finali veya bonus sahneleri kahramanlarımızın kaderini belirleyecek. Bu yüzden heyecanla filmi bekliyoruz. Fakat genellikle Ant-Man and the Wasp’ın kendine özgü bir senaryosu ve kötüsü olacağını göz ardı ediyoruz. Bu kötü fragmanlarda bolca gördüğümüz Ghost olacak. Fakat Ghost’un aslında kim olduğuna dair bir fikrimiz yok. En azından şimdiye kadar yoktu. Ant-Man and the Wasp’ın galasında konuşan Laurence Fishburne büyük sürprizi ağzından kaçırdı. Sevilen oyuncu tam olarak şu sözleri sarf etti:

“Filmde evlatlık bir kızım var, karakterin ismi Ghost. Ona şahane oyunculuğuyla Hannah John-Kamen hayat veriyor. Onunla aramızda sıkıntılı bir baba kız ilişkisi var diyebilirim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onun bu açıklaması hayal gücüne pek yer bırakmıyor. Aksine olayların direkt kendisiyle alakalı olacağını ortaya koyuyor. Ghost‘un babasıyla bozuk ilişkisi yapacağı şeylerin sebebi olacak gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Fragman