reklamı kapat

POPÜLER

James Bond

Eski James Bond rol için yeni adayını açıkladı

Beyaz perdenin en ünlü kahramanlarından biri olan James Bond son zamanlarda fazlasıyla gündeme geldi. Yaşanan karmaşık sürecin ardından 25. filme dair detaylar kesinleşti ve çalışmalar başladı. Fakat bir sonraki Bond kim olacak tartışmaları devam ediyor. Pierce Brosnan‘ın ise şahane bir aday önerisi var.

Kısaca özetlemek gerekirse, James Bond her daim değişen ve yenilenen bir karakter. Yakında farklı bir oyuncuyu bu rolde görmemiz ise an meselesi. Şimdiye kadar Idris Elba, Tom Hiddleston ve Gillian Anderson gibi oyuncuların adı bu rolle birlikte anıldı. Fakat Daniel Craig son bir kez daha geri dönmeye karar verdi. Buna rağmen bir sonraki film için yeni bir oyuncu seçilmesi gerekecek. Daha 25. filmin çalışmaları devam ederken rolün yeni sahibi kim olacak diye konuşmaya başladık bile. Bu tartışmalar devam ederken eski James Bond Pierce Brosnan ise kendi adayını ortaya koydu. The Mail’ın kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda konuşan oyuncu şu sözleri sarf etti:

“Bence Tom Hardy çok iyi bir Bond olur. Onun bu rolü devraldığını görmek beni mutlu eder. Bu karaktere biraz hareket katacak bir oyuncuya ihtiyaç var. Bond bu şekilde ortaya çıkıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

James Bond efsanesi devam edecek

Açıkçası kimsenin Tom Hardy gibi bir tercihe hayır diyeceğini zannetmiyoruz. Asıl merak edilen, Hardy bu işe sıcak bakar mı?

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı