reklamı kapat

POPÜLER

Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp yeni tanıtımıyla merak uyandırıyor [Video]

Marvel dur durak bilmiyor. Daha Avengers Infinity War’u konuşmayı bitiremedik fakat önümüzdeki haftalarda yeni bir film seyredeceğiz. Enteresan detayları beyaz perdeye taşımasını beklediğimiz Ant-Man and the The Wasp‘tan yeni bir tanıtım paylaşıldı. Böylece bizi nasıl bir hikayenin beklediğine dair net fikir sahibi olma fırsatı elde ediyoruz.

Advertisement

Ant-Man and the The Wasp, Avengers Infinity War’dan sonra vizyona girmesine rağmen ondan önce yaşananları konu edecek. Captain America Civil War sayesinde diğer kahramanlarla tanışan Scott Lang başını belaya sokmayı başarmıştı. Infinity War’da görmediğimiz bu kahramanın o sırada neler yaşadığını öğrenme fırsatı yakalayacağız. Bunun yanında film bizlere yeni bir kadın süper kahraman tanıtacak: Wasp. Evangeline Lilly’nin hayat verdiği Hope, Wasp kostümünü kullanmaya başlayacak. Ghost ile mücadele eden kahramanlarımızın asıl amacı seneler önce kayıplara karışan Janet van Dyne’ı bulmak olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Peyton Reed’in üstlendiği Ant-Man and the The Wasp’ın başrollerini Paul Rudd, Evangeline Lilly ve Michael Douglas üstleniyor. Onlara Michelle Pfeiffer, Judy Greer, Michael Peña, Laurence Fishburne gibi isimler eşlik ediyor. 6 Temmuz‘da vizyona girecek olan film için paylaşılan yeni tanıtımı ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.