reklamı kapat

POPÜLER

Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp tanıtımındaki Avengers Infinity War göndermesi

Avengers Infinity War‘dan sonra izleyici karşısına çıkacak ilk Marvel filmi olan Ant-Man and The Wasp için geri sayım devam ediyor. Filmin vizyon tarihine az bir zaman kala yeni ve komik tanıtımlar gün yüzüne çıkıyor.

Paylaşılan yeni tanıtım direkt Avengers Infinity War göndermesiyle başlıyor. Kahramanlarımızın Thanos‘a karşı çetin bir mücadele verdiğini ama ekipte Ant-Man’in yer almadığı hatırlatılıyor. Sonra malum soru gündeme geliyor: Ant-Man, Avengers Infinity War sırasında neredeydi? Bu sorunun hemen ardından Scott Lang‘i kocaman bir vantilatörün karşısında serinlemeye çalışırken görüyoruz. Ardından ev hapsi süreciyle ilgili bilgi sahibi oluyoruz. Son olarak Scott ve Hope‘un yakınlaştığı sahneye de Avengers damgasını vuruyor. İkili tam öpüşecekken Ant-Man kostümü arıza yapıyor. Scott Lang’i ufalmış halde görüyoruz. Hope da “Keşke Captain America senin şu anki halini görse” diyerek onunla dalga geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Merakla beklenen filmin başrollerini Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Hannah John-Kamen, Judy Greer gibi isimler üstleniyor. Peyton Reed yönetmenliğinde beyaz perdeye uyarlanan Ant-Man and the The Wasp filmi 6 Temmuz‘da vizyona girecek. Avengers’ın adının anıldığı son tanıtımı ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.