reklamı kapat

POPÜLER

Ant-Man and The Wasp

Ant-Man and The Wasp’tan Avengers göndermeli tanıtım [Video]

Önümüzdeki ay vizyona girmesini beklediğimiz Marvel filmi Ant-Man and The Wasp‘ın tanıtım çalışmaları tam gaz devam ediyor. Paylaşılan son televizyon spotunda ise Avengers’ın adının anılması dikkat çekiyor.

Ant-Man and the Wasp Captain America Civil War ve Infinity War arasındaki zaman dilimini konu ediyor. Infinity War yaşanana kadar Scott ve Hope’un başına neler geldiğini gözler önüne seriyor. Filmin  Quantum Realm sayesinde Avengers 4’e bağlanması bekleniyor.Paul Rudd, Evangeline Lilly ve Michael Douglas gibi isimlerin rol aldığı film kalabalık oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Filmin vizyon tarihi yaklaşırken paylaşılan tanıtımların ve yeni görüntülerin sayısı da ciddi oranda artıyor. Bunlardan biri Powers şeklinde isimlendirilen son TV spotu oldu. Kısa tanıtımda genelde daha önce gördüğümüz sahneler yer alıyor. Fakat Avengers isminin geçtiği kısa bir an öne çıkmayı başarıyor. Hope, Scott Lang‘den yardım istemeye geldiğinde onun “Ben artık Avengers üyesiyim biliyorsun değil mi?” sözlerini sarf ediyor. Hope ise “Evet bahsetmiştin” diyor. Fakat tavrına bakarak bunu o ana kadar defalarca duyduğunu tahmin ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Peyton Reed‘in üstlendiği Ant-Man and the The Wasp filmi 6 Temmuz‘da vizyona girecek. Avengers’ın adının anıldığı son tanıtımı ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.