reklamı kapat

POPÜLER

Black Panther Avengers

Avengers’ın yıldızından Black Panther sitemi

Avengers Infinity War sayısız kahramanı bir araya getirse de hala aynı filmde yer alma fırsatı bulamayan pek çok karakter bulunuyor. Bunlardan biri de Nick Fury ve Black Panther. Görünen o ki Samuel L. Jackson bu konuda biraz sitemli.

Birkaç ay önce vizyona giren Black Panther gişede fırtına gibi esti. Amerika sınırlarında en çok kazandıran Marvel filmi oldu. Uzun bir süre boyunca herkes sadece bu filmden bahsediyordu. Fakat Marvel Sinematik Evreni‘nin demirbaşlarından Nick Fury bu senaryoda yoktu. Samuel L. Jackson geçtiğimiz günlerde The Ellen DeGeneres Show‘a katıldı. Sunucu Ellen onu Black Panther’da görmediği için şaşkın olduğunu ve duruma anlam veremediğini ifade etti. Jackson’ın bu yoruma yanıtı oldukça içten oldu.

“Aslına bakarsan ben de anlamadım. Black Panther’ın çalışmaları devam ederken ben devamlı ‘Ne zaman Wakanda’ya gidiyorum?’ diye soruyordum. Ekip de başını sallayarak geçiştiriyordu. Bana sorarsanız Nick Fury bu dünyada siyah her şeye dair fikir sahibi. Onun Wakanda’yı bildiğine inanıyorum. Bu yüzden Black Panther’da olmalıydım. Kim bilir belki Nick Fury’nin yolu Wakanda’ya düşer.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Nick Fury ve T’Challa’nın bir araya gelebilmesi için biraz daha beklememiz gerekecek. Şimdilik gözler Avengers 4‘te.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı