reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Marvel yıldızı Avengers 4’te iki karakterin döneceğini işaret ediyor

Avengers 4‘ün daha isminin bile belli olmamasına karşın büyük bir heyecanla filmi bekliyoruz. Filmle ilgili ipuçları ise oyunculardan geliyor.

Avengers: Infinity War‘un Marvel hayranlarını baş başa bıraktığı sonun ardından Avengers 4 için teoriler havada uçuşmaya başlamıştı. Tabii aynı şekilde eleştiriler de. Çünkü filmin sonunun ilk anda güçlü hissettirse de daha sonra gelecek filmler düşünülünce hayranlar o şaşkınlığı uzun süre yaşayamadıklarından şikayet etmişti. Hatta Russo kardeşler de bu eleştiriye “Filmlerin sıralamasını kronolojikmiş gibi düşünüyorsunuz, öyle düşünmeyin.” diyerek cevap vermişti. Bu cevabın detaylarını buradaki haberimizden okuyabilirsiniz. Ancak bu cevap elbette pek çok izleyiciyi tatmin etmedi, hatta hayranların tabiriyle “kandıramadı”.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samuel L. Jackson büyük bir spoiler paylaşmış olabilir

Marvel Sinematik Evreni’ndeki önemli karakterlerden olan Nick Fury‘i canlandıran Samuel L. Jackson, ciddi bir spoilerı ağzından kaçırmış olabilir. ET Online‘a röportaj veren ünlü aktörün ağzından kaçan detay ise Black Panther filmi ile ilgili duyduğu hoşnutsuzlukla geliyor. Bildiğiniz gibi Black Panther filminde Nick Fury karakteri yer almıyordu. Jackson da bu duruma çok bozulmuştu.

Jackson, Marvel yöneticilerine Nick Fury’nin Wakanda’yı ve vibranyumu bilmemesinin imkansız olduğunu söylediğinde aldığı cevap şu olmuş “Film şu haliyle iyi. Nick Fury ve Black Panther başka bir yerde bir araya gelecek. Ancak bu filmde değil.

Bu cevap karakterlerimizin bir araya geleceğine işaret ediyor. Jackson daha önce de Captain Marvel’ın sorunları çözeceğini işaret eden bir açıklama yapmıştı. Buradan da Avengers 4’te en azından Black Panther ve Fury’nin dönebileceği anlamı çıkarılabilir. Doğal olarak onlar dönünce toza karışan diğer kahramanlarımızın da döneceğini düşünmek çok da zor değil gibi… Avengers 4, 3 Mayıs 2019‘da vizyondaki yerini alacak.