reklamı kapat

POPÜLER

Tasarımına yakından bakın, üretim bandına konuk olun; her açıdan 2019 Volvo S60 [Video]

Resmi kaynakların zengin görsel detaylarla meraklılarıyla buluşturduğu 2019 Volvo S60, yıl sonunda asfalta inmeye hazırlanıyor.

Geride bıraktığımız gün tanıtımı gerçekleştirilen 2019 Volvo S60, yeni jenerasyonun getirileriyle büyük çoğunluktan tam not almayı başardı. Düne kadar gelen süreç içerisinde sizlerle paylaşımını ve değerlendirmesini yaptığımız teknik detayları yanıltmayan özellikler barındıran model, Volvo tarihi için iki önemli ilki içeriyordu. Amerika’da tamamlanan yeni üretim tesisinden çıkan ilk otomobil olma özelliğini barındıran yeni S60, dizel motor seçeneğiyle sunulmayarak yenilikçi güç ünitelerine verilen önemi kanıtlamış oldu. Resmi kaynaklarından bizlere bolca detay vermeye devam eden Volvo, üretim tesisinden dış tasarım detaylarına kadar farklı alanlarda video desteğini de bekletmeden erişime sundu.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019’da Avrupa’da

Tanıtımla birlikte aynı anda üretim bandındaki hummalı çalışmasına devam eden Volvo, paylaştığı detaylarda şimdiden hatırı sayılır oranda S60’ı ürettiğini gözler önüne seriyor. İlk olarak bu yılın son dönemi içerisinde Amerika pazarındaki kullanıcılar için satın alınabilir olacak araç, Türkiye’nin de içerisinde bulunduğu Avrupa pazarına 2019 yılı itibarıyla giriş yapacak. 35.800 dolarlık yurt dışı başlangıç fiyatına sahip olan modelin en üst seviye haliyle 55.000 doları bulması bekleniyor. Maksimumda 415 beygir güç üreten hibrit motorun kullanıldığı 2019 Volvo S60 ile ilgili merak ettiğiniz bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri paylaşılan tasarım ve üretim bandı odaklı video içerikleriyle baş başa bırakalım.

Üretim bandı

Tasarım