reklamı kapat

POPÜLER

avengers infinity war

Avengers Infinity War setinden heyecan uyandıran yepyeni kareler

Marvel Sinematik Evreni’nin onuncu yıl bombası Avengers Infinity War bekleyişimiz devam ediyor. Filmin vizyona girmesi için sabırsızlanırken kamera arkasından yeni görüntüler ortaya çıkıyor. Bu kez setten yeni fotoğraflar gün yüzüne çıktı. Heyecanımız birazcık daha arttı.

Sonsuzluk Taşları’nın peşindeki Thanos‘un dünyayı hedef alacağı macera giderek yaklaşıyor. Her geçen gün kahramanlarımızın değişen kostümlerine ve yaşacaklarına dair ipuçlarına şahit oluyoruz. Bunlardan en fazla dikkat çekeni ise Iron Man’in değişen zırhı oluyor.

Neler olacak neler!

Hatırlarsanız birkaç gün önce Avengers Infinity War’un setine göz atma fırsatı yakalamıştık. Entertainment Tonight’a özel görüntülerde Wakanda Savaşı‘na yakından bakmıştık. Senenin en heyecan uyandıran filminin çekimlerini görmüştük. Şimdi ise iki farklı fotoğraf görüyoruz. Bunlardan ilkinde Wakanda’da mücadele etmeye hazırlanan Captain America boy gösteriyor. Arkasındaki koca mavi perde gözden kaçmıyor. Fakat asıl önemli detay Steve Rogers’ın kollarında yeni kalkanlar. Diğer fotoğrafta ise tarz değişikliğine giden Black Widow karşımıza çıkıyor. Bu sefer çekim gerçek mekanlara taşınmış gibi görünüyor. Set ekibinin kalabalıklığı ise dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel kahramanlarının en büyük mücadelesine şahit olacağımız Avengers Infinity War 27 Nisan‘da izleyici karşısına çıkacak. Kamera arkası görüntülerini ise haberimizin girşindeki galeride bulabilirsiniz.

Avengers Infinity War fragmanı