reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 2S

Herkesi heyecanlandıran Xiaomi Mi Mix 2S’in önemli bir özelliği daha kesinleşti

Resmi olarak 27 Mart tarihinde tanıtılacak Xiaomi Mi Mix 2S için şirket ufak ancak önemli ipuçları vermeye devam ediyor. Bunların en yenisi kullanışlı bir detayı netleştiriyor.

Günlerdir gündemden düşmeyen Mi Mix 2S, Xiaomi tarafından yayımlanan son görsele göre kesin olarak kablosuz şarj sistemine sahip olacak. Bu açıdan şirket içerisinde bir ilke imza atacak akıllı telefon, kişilere daha zahmetsiz bir şarj süreci sunacak. Daha önce bunun için aldığı kayıtlar da ortaya çıkan şirket, Apple gibi bu alana geç katılacak isimler arasında yer alıyor. Bu noktada Qi standardına destek vereceği bilinen telefon, başlıkta da dediğimiz üzere herkes tarafından merakla bekleniyor. Dün ortaya çıkan görseliyle inanılmaz tasarımını da gözler önüne seren akıllı telefon, ön kamerasını alt çerçevesinde taşıyor ve çentiği olmadığı için kullanıcıları daha şimdiden oldukça memnun ediyor.

Xiaomi Mi Mix 2S

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 2S hangi teknik özelliklere sahip olacak?

Şimdiye kadar duyduğumuz kadarıyla telefon gücünü Snapdragon 845 işlemci ve 8 GB RAM’den alıyor. 256 GB dahili depolamaya sahip olduğu söylenen Mix 2S, 6,01 inç 2160×1080 piksel bir Samsung üretimi OLED 18:9 ekran kullanıyor. Tam 4.400 mAh kapasitesinde bir pille geleceği görülen Mi Mix 2S, kutudan Android 8.0 Oreo ile çıkacak gibi görünüyor. Üst seviyede zorlu bir rekabete hazırlanan model, artan marka değeriyle büyük bir kullanıcı kitlesi yakalayabilecek gibi görünüyor. Burada özellikle kamera performansı kilit noktada bulunuyor.