reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 2S

Xiaomi Mi Mix 2S için ilginç bir görsel daha

Resmi olarak 27 Mart tarihinde tanıtılacak Xiaomi Mi Mix 2S için şirket ilginç görseller paylaşmaya devam ediyor. Yeni yayımlanan görsel ise tahmin etmeyi oldukça zorlaştırıyor.

Xiaomi Mi Mix 2S için resmi kanallardan gelen aşağıdaki görsel, söylendiği kadarıyla telefonun dikkat çeken yeni bir özelliğine işaret ediyor. Bunu tahmin etmesini fanlardan isteyen şirket, bazı tahminlere göre bu görselle kameraya gönderme yapıyor. Genelde hızlı gerçekleşen el çırpma hareketi, telefonun yavaş çekim performansını akıllara getiriyor. Diğer büyük isimlerin 960 kare gibi yüksek seviyelere çıktığı günümüzde şirketin de bu alanda bir atılım yapabileceği söyleniyor. Bazı kişiler ise bu görselin hızlı otomatik netlemeye işaret ettiğini söylüyor. Biliyorsunuz özellikle çerçevesiz tasarımıyla fark yaratması beklenen Mix 2S, şirketin en güçlü telefonu olacak gibi duruyor. Sürekli olarak heyecanın yükseltildiği cihaz, Türkiye‘de de oldukça merak ediliyor.

Xiaomi Mi Mix 2S

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 2S2in hemen hemen netleşen teknik özellikleri

Şimdiye kadar duyduğumuz kadarıyla telefon gücünü Snapdragon 845 işlemci ve 8 GB RAM’den alıyor. 256 GB dahili depolamaya sahip olduğu söylenen Mix 2S, 6,01 inç 2160×1080 piksel bir Samsung üretimi OLED 18:9 ekran kullanıyor. Tam 4.400 mAh kapasitesinde bir pille geleceği görülen Mi Mix 2S, kutudan Android 8.0 Oreo ile çıkacak gibi görünüyor. Kesin olarak Qi destekli kablosuz şarj ile gelecek telefon, merakla bekleniyor.