reklamı kapat

POPÜLER

General Motors’un köklü markası Buick, geleceğini şekillendirecek elektrikli SUV ile atılıma başlıyor

Bu ay içerisinde düzenlenecek özel bir etkinlik kapsamında tanıtımı gerçekleştirilecek olan Buick’in yeni SUV konsepti, sadece Çin için düşünülüyor.

Uzak Doğu pazarını seven gruplardan birisi olan General Motors, kendi bünyesinde markaların yanı sıra, bölgede faaliyet gösteren yerel üreticilerle de ortaklığa giderek kullanıcılara çeşitlilik sağlıyor. Ürün gamında yer alan bazı modelleri sadece bu pazar kriterlerine göre üreten şirket, Buick ile birlikte bölgedeki elektrik geleceği konusunda çok ciddi bir adımın eşiğinde. “Enspire” adıyla geliştirdiği yepyeni bir SUV konseptinin tanıtımını 17 Nisan‘da gerçekleştireceğini duyuran marka, resmi kaynakları üzerinden ilk ipuçlarını da paylaşmayı ihmal etmedi. Geneli itibarıyla oval ve sportif hatlara sahip olduğu tahmin edilen Buick Enspire ile ilgili şu anda herhangi bir teknik bilgi bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Büyüyen Çin pazarına yeni soluk getirecek

Buick’in “Yeni teknolojilerin ve tasarım dilinin keşfi” cümlesiyle tanımladığı bu model, markanın geleceği için fazlasıyla önemli. Çin pazarının ardından Amerika ve diğer ülkelerdeki modellere yansıyacak tasarım dilinin öncülüğünü üstlenebilecek bir potansiyel barındıran Enspire, menzil konusunda da günümüz standartlarını barındıracak bir seviyede olacak. Konsept haliyle en az 500 kilometre menzile sahip olmasını beklediğimiz modelin seri üretime geçiş süreciyle ilgili bilgileri de tanıtım sırasında almayı bekliyoruz. Özel etkinliğin ardından kullanıcılarla Pekin Otomobil Fuarı’nda buluşacak olan modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.